تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل (Google Ads )

تکیران مجری و بهینه ساز تبلیغات گوگل ادوردز در ایران

:: تا دیده نشوید هیچ اتفاقی در کسب و کار شما نخواهد افتاد ::

ما 100% هزینه شما را گارانتی میکنیم ...

فناوران وب تکیران با بهره گیری از تیمی متخصص و آموزش دیده در انجمن های گوگل ادوردز کانادا و آمریکا و همچنین تجربه 7 ساله در بحث تبلیغات گوگل در ایران توانسته است بازخورد حداکثری را برای مشتریان محترم به ارمغان آورد طوریکه که برگشت سرمایه ROI شما در این نوع تبلیغات را به حداکثر رسانده است و کمترین نرخ کلیک را به ازای کلمات خود پرداخت خواهید کرد .

از این رو تمامی مشتریان محترم میتوانند در هر جایی که از روند تبلیغات گوگل خود ناراضی بودند مابقی مبلغ خود را در سریعترین زمان ممکن دریافت و کمپین خود را متوقف کنند .

 

:: تکیران اجرای بهینه کمپین تبلیغاتی شما را گارانتی میکند ::

گوگل ادوردز چیست و چرا باید تبلیغات گوگل انجام دهیم ؟

اگر تا به امروز گذرتان به سرچ گوگل افتاده باشد حتما چیزی را داخل کادر معجزه گر گوگل سرچ کرده اید !!! نتایجی که گوگل به شما نشان میدهد طبق تصویر مجاور تبلیغات گوگل Ad و سپس نتایج سئو ارگانیک و مجدد تبلیغات گوگل میباشد . این نوع نتایجی که گوگل با الویت بیشتری نسبت به سئو ارگانیک به شما نمایش میدهد را گوگل ادوردز یا همان تبلیغات گوگل میگویند که بازخورد بسیار بالاتری نسبت به نتایج پایینتر این تبلیغات خواهند داشت . از این رو گوگل با دریافت مبالغ ناچیزی وب سایت شما را در لیست نتایج تبلیغات خود نمایش میدهد . در مورد تبلیغات گوگل باید به شما بگوییم که ” پر بازده ترین و کم هزینه ترین روش برای معرفی محصولات و خدمات شما در سراسر جهان ” هم اکنون در دسترس میباشد.

قویترین بازاریاب جهان را به استخدام خود در بیاورید…

مزایای تبلیغات گوگل ( گوگل ادوردز )

محاسبه سریع و آسان هزینه تبلیغات !

در گوگل ادوردز با توجه به تکنولوژی پیشترفته و استفاده از الگوریتمهای بسیار هوشمند تمام تحرکات بروی تبلیغات شما رصد و به صورت لحظه ای آنالیز آن در جدول نرخ ها درج میشود و شما میتوانید آن را به صورت شفاف ملاحظه نمایید.

نمایش رایگان تبلیغات شما !

نمایش تبلیغات شما در جستجوگر گوگل رایگان بوده و هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیشود ، تبلیغات شما فقط زمانی شامل هزینه میباشد که افراد بروی آن کلیک کنند.

رشد سایت شما در رتبه بندی گوگل !

تبلیغات گوگل به شما کمک میکند تا سئوی سایت خود را ارتقا ببخشید و با توجه به کلمات کلیدی مورد نظر و همچنین دریافت بازدید کننده واقعی از گوگل رتبه سئو سایت شما به صورت چشمگیری بالا خواهد رفت .

پرداخت به ازای کلیک !

در تبلیغات گوگل شما وقتی پول پرداخت میکنید که بروی تبلیغات شما کلیک شود ، و مقدار پرداختی شما بر اساس رقابت کلمه کلیدی مورد نظر است …

فعالسازی تبلیغات گوگل در 15 دقیقه !

شما درمدت” 15 دقیقه ” پس از راه اندازی کمپین تبلیغاتی گوگل میتوانید در بیشمار کلمه کلیدی کسب و کار خود رتبه نخست را داشته باشید و فروش خود را افزایش دهید

تبلیغات هدفمند برای مخاطبان

تبلیغات در گوگل را افرادی انجام میدهند که به دنبال مشتریان بالقوه هستند و الگورتیمهای هوشمند گوگل تبلیغات شما را فقط به افرادی نمایش میدهند که به دنبال محصول یا خدمات شما هستند .

:: حالا کمپین تبلیغاتی خود را راه اندازی کنید و از رقبای خود سبقت بگیرید ::

کدامیک بهتر است ؟ تبلیغات در گوگل یا سئو !!

 این روزها با توجه به رشد همه جانبه همه مشاغل در همه جای دنیا رقابت در زمینه سئو کلمات کلیدی مورد نظر کمی سخت و زمانبر شده است (زمانی در حدود 3 تا 6 ماه ) و با توجه به افزایش هزینه های سئو سایت جای بسی تامل است که کدامیک از روشهای تبلیغات گوگل و یا سئو را میبایست برای افزایش فروش خود انتخاب کنید .

تیم فناوران وب تکیران با توجه به تجربه چندین ساله خود در بخش سئو و مارکتنیگ اینترنتی این مورد را به تضمین 100 درصدی به شما اعلام میکند که تبلیغات گوگل در کوتاه مدت و سریعتر از سئو سایت فروش شما را افزایش میدهد . اما این نکته را هم به یاد داشته باشید که سئو سایت و تبلیغات گوگل میتوانند به صورت موازی دنبال شوند و بروی یکدیگر تاثیر مثبت داشته باشند .

با توجه به اینکه نتایج سئو ارگانیک گوگل پس از تبلیغات نمایش داده میشوند و با توجه به افزایش جایگاه های ادوردز گوگل به 4 موقعیت بالا و 4 موقعیت پایین صفحه ، اولین نتیجه سئو ارگانیک از شماره 5 شروع میشود که شاید در زمان انتشار تبلیغات گوگل کلیک خور بالایی نداشته باشد و نتیجه دلخواه را به شما ندهد .

جدول نرخ گذاری تبلیغات گوگل

با توجه به نوسانات قیمت ارز لطفا قبل از خرید هر یک از پکیج ها با ما تماس بگیرید ....

(آخرین به روز رسانی قیمت در تاریخ 1400/08/15 میباشد)Accounts

Free Trial

Projects

SSL

Storage

Domains

Sub-domains

پلن طلایی


تماس بگیرید


دریافت گزارش لحظه ای

دریافت گزارش روزانه از گوگل

مدیریت زمان و بودجه روزانه

نمایش تبلیغات در موبایل

مدت نمایش نامحدود (بودجه)

مدیریت حرفه ای اکانت

مقدار سفارشی

پلن نقره ای (پیشنهاد ویژه)

5,998,۰۰۰
تومان

دریافت گزارش لحظه ای

دریافت گزارش دوره ای از گوگل

مدیریت زمان و بودجه روزانه

نمایش تبلیغات در موبایل

مدت نمایش نامحدود (بودجه)

مدیریت حرفه ای اکانت

معادل 2000 لیر

پلن برنزی

2,998,۰۰۰
تومان

دریافت گزارش لحظه ای

دریافت گزارش دوره ای از گوگل

مدیریت زمان و بودجه روزانه

نمایش تبلیغات در موبایل

مدت نمایش نامحدود (بودجه)

مدیریت حرفه ای اکانت

معادل 1000 لیر

ویژه!

پلن تست

1,498,۰۰۰

تومان

دریافت گزارش لحظه ای

دریافت گزارش دوره ای از گوگل

مدیریت زمان و بودجه روزانه

نمایش تبلیغات در موبایل

مدت نمایش نامحدود (بودجه)

مدیریت حرفه ای اکانت

معادل 500 لیر

ویژه
Pricing Table Plugin

برای مشاوره رایگان تبلیغات گوگل با ما تماس بگیرید تا بهترین پیشنهادات را به شما ارائه نماییم ...

021-26304922 | 0935-2400985